ROGGEWEG 30-F   ( bedrijventerrein Winkelsteeg )
Route
De Route naar StrangeWay
ROGGEWEG 30-F
bedrijventerrein Winkelsteeg

PCD:  6534AJ

GPS: 51.825196, 5.810773

NAV: 51° 49' 30.71", +5° 48' 38.78

!
 
 

Routekaart 1

Route vanaf A-50 en  A-73

Vanaf de A-50,  afslag Beuningen Nijmegen A-73 richting Knoopunt Neerbosch (Nijmegen, Lindenholt).

Kijk alvast uit naar een bordje met bedrijventerrein Winkelsteeg.

!
 
 
 

Routekaart 2

Naar de Roggeweg 30-F

Als u via de A-73 Nijmegen binnenkomt, dan gaat u bij de eerste verkeerslichten rechtdoor over de brug ( Neerboschseweg)  en rijd u door tot aan de derde verkeerslichten ( let op, flitspaal ).

A) Ga hier rechtdoor onder het viaduct, maar zorg dat u alvast rechts voorsorteerd.

B) Na de Texaco de eerste weg rechtsaf  Nieuwe Duckenburgse weg in ( Winkelsteeg), doorrijden tot aan het tweede verkeerslicht.

C) Ga daar rechstaf de Gerstweg in en volg de gerstweg door de bocht ( linkerbocht ) en de Tweede weg rechts inslaan, dit is ook de Roggeweg (plaatje D), deze weg helemaal naar achteren volgen en bij Care autoschade linksaf de Roggeweg volgen.

Aan het einde ziet u aan uw linkerzijde, een toegansgpoort  daar in de voorste rij rechts zit StrangeWay op nummer 30-F . Meestal is er een parkeerplekkie voor de deur, maar u kunt ook tegenover de toegangpoort geheel gratis parkeren.

!
 
 
 

roggeweg 30-f b

Plaatje A 

Als u via de A-73 Nijmegen binnenkomt, dan gaat u bij de eerste verkeerslichten rechtdoor over de brug ( Neerboschseweg)  en rijd u door tot aan de derde verkeerslichten ( let op, flitspaal ).

A) Ga hier rechtdoor onder het viaduct.

Kijk alvast uit naar een bordje met bedrijventerrein Winkelsteeg
!
 
 
 

roggeweg 30-f c

Plaatje B

B) Na de Texaco de eerste weg rechtsaf  Nieuwe Duckenburgse weg in (Winkelsteeg), doorrijden tot aan het tweede verkeerslicht.
!
 
 
 

roggeweg 30-f d

Plaatje C

C) Ga daar rechstaf de Gerstweg in en volg de gerstweg door de bocht ( linkerbocht ) en de Tweede weg rechts inslaan, dit is ook de Roggeweg
!
 
 
 

roggeweg 30-f ff

Plaatje D

dit is ook de Roggeweg, deze weg helemaal naar achteren volgen en bij Care autoschade linksaf de Roggeweg volgen (zie foto d)

Aan het einde ziet u aan uw linkerzijde, een toegansgpoort ( foto D)  daar in de voorste rij rechts zit StrangeWay op nummer 30-F . Meestal is er een parkeerplekkie voor de deur, maar u kunt ook tegenover de toegangpoort geheel gratis parkeren.
!
 
 
 

foto roggeweg 30-f t

Foto D

!